Переможці конкурсу «Село. Кроки до розвитку 2018»

ПРОТОКОЛ № 1/2018
засідання конкурсної комісії з відбору учасників проекту
«Село: Кроки до розвитку» (Черкащина – 2018)

20.07.2018 р. м. Черкаси

ПРИСУТНІ: члени конкурсної комісії:
— Камбулов Д.Г., радник голови правління МХП, голова комісії;
— Білик О.В., менеджер із соціальної та корпоративної відповідальності МХП;
— Рекун А.І., виконавчий директор ЧОГО «Ресурсний центр АНГО».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про проведення відбору за результатами співбесід переможців конкурсу проектів, що подали документи на розгляд конкурсної комісії.
2. Про подальшу діяльність в рамках проекту.

ВИСТУПИЛИ:
— Кабулов Д.Г., менеджер із соціальної та корпоративної відповідальності МХП, запропонував членам комісії по завершенню оцінювання бізнес-планів учасників визначити переможців конкурсу проектів.

Рекун А.І. проінформував членів комісії, що на конкурс «Село: Кроки до розвитку» було подано 55 бізнес-планів, див додаток 1 і що у захисті бізнес-планів 19-20 липня 2018 року взяло участь 53 учасники конкурсу.

— Білик О.В., менеджер із соціальної та корпоративної відповідальності МХП, запропонувала відібрати бізнес-плани, що набрали максимальну кількість балів в процесі співбесіди;

Далі члени конкурсної комісії відібрали бізнес-плани учасників, що набрали 8, 8,5 та 9 балів. Їх виявилося 26. Було прийнято рішення відібрати 25 бізнес-планів і визначено що учасників Глазунову Діну Миколаївну, «Мобільний оздоровчий кабінет «Нуга Бест», Чигиринський р-н та Катькало Степана Івановича, бізнес-план «Бджільництво, розведення бджіл, виробництво та реалізація меду», смт.Катеринопіль було запропоновано поставити в резерв поставити в резерв.

По першому питанню.
1.1. Після проведених співбесід та розгляду 53 поданих на конкурс «Село: Кроки до розвитку» бізнес-планів були визначені наступні переможці конкурсу:
1. Вакуленко Наталія Антоліївна, «Розведення племінних кіз»,Чигиринський р-н;
2. Гладкий Олексій Олександрович, «Вирощування полуниці з «фріго» саджанців та розсади власного виробництва на крапельному зрошенні», Городищенський р-н;
3. Дорошенко Анатолій Іванович, «Виробництво та реалізація продукції бджільництва», К.-Шевченківський р-н;
4. Железняк Елена Валеріївна, «Вирощування кур голошийок, бройлерів, качок породи мулард в домашньому господарстві», Черкаський р-н;
5. Конюша Анастасія Олександрівна, «Крем мед з добавками», Канівський р-н;
6. Конюша Максим Сергійович, «Доставка чистої питної води у села Канівщини» , Канівський р-н
7. Лугова Світлана Іванівна,“Золотий” червяк,Чигиринський р-н;
8.Манько Людмила Василівна, Підопригора М.А, Манько В.І «Переробки та реалізація отриманої продукції (сухофруктів) з фруктів та ягід», Катеринопольский р-н;
9. Моклюк Андрій Павлович, «Виробництво та реалізація продукції кролівництва», Катеринопольский р-н;
10. Моргун Володимир Васильович, «Вирощування ВРХ», Городищенський р-н
11. Нелень Антоніна Миколаївна, Громадська пральня «ЧистЮль-ка», Черкаський р-н;
12. Овчаренко Ірина Михайлівна, «Школа танців “Forsage”», Черкаський р-н;
13. Моручок Денис Федорович, «Вирощування равликів, фундука, трюфеля», Канівський р-н;
14. Садеков Ібрагім Іосифович, «Інтенсивный фруктовий сад на карликових підвоях», Черкаський р-н;
15. Федорова Вікторія Олександрівна, «Надання послуг вантажоперевезень» Чигиринський р-н;
16. Широков Максим Олександрович, «СТО у Макса»,Чигиринський р-н;
17. Самохіна Людмила Сергіївна, «Сімейна ферма з вирощування ягід та саджанців ожини»,Чигиринський р-н;
18. Стоянова Валентина Миколаївна, «Організація вирощування картоплі голландської селекції на крапельному поливі»,Черкаський р-н;
19. Мартиновець Тетяна Іванівна, «Вирощування лохини», Черкаський р-н;
20. Усик Ольга Григорівна, «Охолодження молока для збільшення поголів’я кіз», К.-Шевченківський р-н;
21. Чернявський Дмитро Володимирович, «Вирощування та реалізація саджанців скороплідних горіхів»,Черкаський р-н;
22. Чинбай Оксана Віталіївна, «Розвиток багатогалузевого виробництва в промислових масштабах пов’язаний з виготовленням виробів з гіпсової, гіпсо-бетонної та полімер-бетонної сировини», Черкаський р-н;
23. Ющенко Віктор Олексійович, «Тепличне вирoщування та реалізація зелені»,Черкаський р-н;
24.Решетняк Оксана Миколаївна, «Пасiка та продукти бджільництва», Черкаський р-н;
25. Добрянський Павло Віталійович, «Навчальний комплекс «Школа розвитку особистості»», Катеринопаільський р-н.

ГОЛОСУВАЛИ:
За – 3 члени; проти – 0 членів; утрималися – 0 членів.

Прийнято рішення: підтримати наступні подані на конкурс проекти учасників:
1. Вакуленко Наталія Антоліївна, «Розведення племінних кіз»,Чигиринський р-н;
2. Гладкий Олексій Олександрович, «Вирощування полуниці з «фріго» саджанців та розсади власного виробництва на крапельному зрошенні», Городищенський р-н;
3. Добрянський Павло Віталійович, «Навчальний комплекс «Школа розвитку особистості»», Катеринопаільський р-н;
4. Дорошенко Анатолій Іванович, «Виробництво та реалізація продукції бджільництва», К.-Шевченківський р-н;
5. Железняк Елена Валеріївна, «Вирощування кур голошийок, бройлерів, качок породи мулард в домашньому господарстві», Черкаський р-н;
6. Конюша Анастасія Олександрівна, «Крем мед з добавками», Канівський р-н;
7. Конюша Максим Сергійович, «Доставка чистої питної води у села Канівщини», Канівський р-н
8. Лугова Світлана Іванівна,“Золотий” червяк,Чигиринський р-н;
9.Манько Людмила Василівна, Підопригора М.А, Манько В.І «Переробки та реалізація отриманої продукції (сухофруктів) з фруктів та ягід», Катеринопольский р-н;
10. Моклюк Андрій Павлович, «Виробництво та реалізація продукції кролівництва», Катеринопольский р-н;
11. Моргун Володимир Васильович, «Вирощування ВРХ», Городищенський р-н
12. Нелень Антоніна Миколаївна, Громадська пральня «ЧистЮль-ка», Черкаський р-н;
13. Овчаренко Ірина Михайлівна, «Школа танців “Forsage”», Черкаський р-н;
14. Моручок Денис Федорович, «Вирощування равликів, фундука, трюфеля», Канівський р-н;
15. Садеков Ібрагім Іосифович, «Інтенсивный фруктовий сад на карликових підвоях», Черкаський р-н;
16. Федорова Вікторія Олександрівна, «Надання послуг вантажоперевезень» Чигиринський р-н;
17. Широков Максим Олександрович, «СТО у Макса»,Чигиринський р-н;
18. Самохіна Людмила Сергіївна, «Сімейна ферма з вирощування ягід та саджанців ожини»,Чигиринський р-н;
19. Стоянова Валентина Миколаївна, «Організація вирощування картоплі голландської селекції на крапельному поливі»,Черкаський р-н;
20. Мартиновець Тетяна Іванівна, «Вирощування лохини», Черкаський р-н;
21. Усик Ольга Григорівна, «Охолодження молока для збільшення поголів’я кіз», К.-Шевченківський р-н;
22. Чернявський Дмитро Володимирович, «Вирощування та реалізація саджанців скороплідних горіхів»,Черкаський р-н;
23. Чинбай Оксана Віталіївна, «Розвиток багатогалузевого виробництва в промислових масштабах пов’язаний з виготовленням виробів з гіпсової,гіпсо-бетонної та полімер-бетонної сировини», Черкаський р-н;
24. Ющенко Віктор Олексійович, «Тепличне вирoщування та реалізація зелені»,Черкаський р-н;
25.Решетняк Оксана Миколаївна, «Пасiка та продукти бджільництва», Черкаський р-н.

Рекомендувати ПАТ «Миронівський хлібопродукт» надати зазначеним грантерам після проведення їх державної реєстрації та підписання угод з переможцями конкурсу гранти.

Бізнес-плани Катькало Степана Івановича «Бджільництво, розведення бджіл, виробництво та реалізація продукції бджільництва», Катеринопольский р-н та
Глазунова Діна Миколаївна, «Мобільний оздоровчий кабінет «Нуга Бест», Чигиринський р-н було запропоновано поставити в резерв.

2. Члени комісії доручили РЦАНГО повідомити учасників про результати конкурсу та запросити переможців конкурсу для вручення сертифікатів у м.Київ.

ГОЛОСУВАЛИ:
За – 3 члени; проти – 0 членів; утрималися – 0 членів.

Прийнято рішення: Доручити РЦАНГО повідомити учасників про результати конкурсу та запросити переможців конкурсу для вручення сертифікатів у м.Київ.

Голова Конкурсної комісії Д.Г. Камбулов
Секретар комісії А.І. Рекун

Член конкурсної комісії: О.В. Білик

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *